Illustration

Поїздка до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра-один із перших за часом заснування монастирів на Русі. Заснований у 1051 році за Ярослава Мудрого. У Ближніх та Далеких печерах Лаври спочивають нетлінні мощі угодників Божих, також у Лаврі є й поховання мирян.
Києво-Печерська Лавра – це унікальний монастирський комплекс, внесений ЮНЕСКО до списку пам'яток всесвітнього значення. Понад 43 мільйони туристів з усіх куточків світу побувало на його території за час його існування. Комплекс включає надземну частину (комплекс релігійних споруд) і підземну (печери) частину.
Парадоксально, але такий активний наплив ззовні не порушує монастирського спокою. Особливо це можна побачити, прогулюючись увечері лаврським садом. У цей час Лавра відпочиває, "відновлює сили", щоб наступного ранку знову прийняти тисячі парафіян і паломників. Скит Києво-Печерської Лаври, розташований у лісі на південній околиці Києва, – Голосіївська Пустинь.
Дивовижна обитель із дивовижною долею - місце чернечих подвигів київських подвижників благочестя XVIII-XIX століть. Голосівська пустель, приписана до Києво-Печерської лаври, заснована 1631 року митрополитом Петром Могилою, який тут влаштував церкву в ім'я святого Іоанна Сочавського. З 1845 року тут було збудовано церкву в ім'я Покрова Пресвятої Богородиці. Нині ця пустель є місцем для літнього перебування Київських митрополитів. Тут знаходиться невеликий готель та головний господарський двір Лаври. Тут же знаходиться останки матінки Аліпії, на місці зруйнованої блаженної келії побудована каплиця на честь святителя Миколи Чудотворця.

Форма одягу:
для жінок у Лаврі: хустка/косинка/шарф на голову, спідниця нижче коліна або парео поверх штанів, закритий одяг.
Для чоловіків у Лаврі: штани (не спортивні), закритий одяг.

Екскурсії для школярів та туристичних груп прораховуються індивідуально згідно з бажаною програмою туру.